Virtuální adopce

Adopce na dálku nebo také virtuální adopce

Co je adopce na dálku nebo také virtuální adopce?

Je to možnost přispívat na kočičku či kocoura, který Vás v naší nabídce zaujal či zaujala, líbí se vám, ale nemůžete ho či ji mít doma. Možností virtuální adopce podporujete přímo Vámi vybranou kočku. Přispíváte právě a jenom jí nebo jemu a to na krmení, stelivo, vitamíny či zvláštní dietu. A abychom my věděli, že zrovna Váš příspěvek je určený té které kočičce má každá svůj variabilní symbol. Proto, když pošlete finanční částku na náš účet a uvedete variabilní symbol Vámi vybrané kočičky, my už budeme vědět pro koho ji využít.

Virtuální adopce funguje snad v každém útulku. Snad v každém se totiž najdou zvířata, která jsou z nejrůznějších důvodů těžko umístitelná nebo neumístitelná uplně. Může to být jejich povahou, hendikepem, věkem....

Péče o ně je náročná, jak časově, tak i finančně. Vy nám svým příspěvkem umožníte se o takovou kočičku starat a přitom nám dáte možnost dále přijímat kočky, které to potřebují, aniž bychom se museli ohlížet, zda máme dost finančních prostředků či ne.

Jedna zdravá, odčervená a naočkovaná kočina stojí měsíčně přibližně 350,- až 400,-Kč. A jestliže potřebuje zvláštní péči, např. vitamíny, výživné pasty, speciální diety nebo pravidelnou veterinární kontrolu, jsou náklady samozřejmě mnohem vyšší.

Po celou dobu virtuální adopce budete informování jak se dané kočičce daří. Můžete si zavolat či napsat email.