Umísťovací výstava koček se bude konat v sobotu 22. dubna a v neděli 23. dubna od 11 do 17 hodin v nových prostorách Veterinární kliniky Fénix, Velehradská 19, Praha 3.

Na výstavu přijedou kočičky z naší organizace, kočičky ze spolku Chlupáči v nouzi, kočičky ze spolku Srdeční záležitosti, kočičky ze Sdružení na ochranu zvířat v krajní nouzi a kočičky z Azylu Tylda.
V čase výstavy bude souběžně probíhat veterinární poradna pod záštitou MVDr. Richarda Macka. 
Všechny kočičky z našich organizací budou před výstavou veterinárně vyšetřeny a potvrzení o zdravotní způsobilosti bude součástí osvědčení o jejich zdravotním stavu. Všechny kočičky budou očkované a dospělé kočičky budou kastrované. 
Při adopci budeme s novými majiteli projednávat podmínky, v kterých budou kočičky žít u adoptivních páníčků, s novými majiteli sepíšeme adopční smlouvu, jejíž součástí bude seznámení se zdravotním stavem adoptované kočičky, předáme jim očkovací průkaz a potvrzení o zdravotní způsobilosti kočičky. 
Po oba dva dny bude na výstavě hledat nový domov asi 50 kočiček. 
Přímo na výstavě si návštěvníci mohou koupit chovatelské potřeby a značkové krmivo za zvýhodněné ceny. U prodeje krmiva bude přítomen výživový poradce. 
Celá akce je charitativní s účelem najít nový domov kočičkám bez domova.
Těšíme se na vás! Dana

Fotka uživatele OS Podbrdsko.

Aktualizováno (Pondělí, 24 Duben 2017 19:48)