Dnes na výstavu přijely hledat nový domov tyto kočičky:

1) za OS Podbrdsko: 
- ode mě: Elza, Matýsek, Archibald, Fifinka, Alex, Filip, Hermínka, Rozárka, Missy, 
- od Hanky: Sally, Soňa, Chlupča, Mourka, 
od Evy: Toník, Marumája, Micinka, Sisinka, Filipka, Černík, Měšek, Káčula.
Celkem tedy za OS Podbrdko přijelo hledat nový domov 21 kočiček. 
Nový domov našly tyto kočičky z OS Podbrdsko: Elza, Matýsek, Alex, Filip, Hermínka, Rozárka, Sally, Chlupča, Mourka, Toník, Marumája, Micinka, Sisinka, Filipka, Černík a Měšek. 
Do nového domova odjelo přímo z výstavy 16 našich kočiček.
Z depozita našla domov Kašmírka, pro kterou si na výstavu přijela slečna. Kašmírka se ale chystala na výstavu až zítra, tak jsme slečnu nasměrovaly do depozita u Gaby a Kašmírka šťastně odjela do nového domova.
2) za spolek Chlupáči v nouzi přijelo hledat nový domov 7 kočiček: Simonek, Modřinka, Natálka, Marcelka , Čertík, a dvě další, u kterých si nepamatuji jména.
Nový domov našly 4 kočičky, a to tyto: Modřinka, Natálka, Čertík a Marcelka.
 3) Odpoledne na výstavu přijelo ještě 6 kočiček ze Sdružení na ochranu zvířat v krajní nouzi, ale žádná kočička domov nenašla. 
Do nového domova dnes odjelo celkem 20 kočiček přímo z výstavy a Kašmírka z depozita. 
 Děkujeme novým majitelům našich kočiček, že si je vybrali a že jim poskytli nový domov. Děkujeme návštěvníkům výstavy za podporu, štědré dary, za jejich zájem a milé popovídání. Děkujeme MVDr. Richardu Mackovi a celému týmu veterinární kliniky Fénix za za poskytnutí skvělých prostor kliniky, za nezištnou pomoc při pořádání této naší charitativní akce. Bez nich by nový domov dnes 21 kočiček nenašlo. 
Milí přátelé, to nejlepší nakonec: zítra na vás budeme opět čekat ve Fénixu a naše kočičky také. Přijďte si vybrat, přijedou další nové kočičky. Dana

Aktualizováno (Pátek, 05 Květen 2017 20:01)