Bydlení hledají

Leontýnka

Asi 4,5 letá Leontýnka je moc hodná a mazlivá kočička, která si ale umí říct, když má dost. Po starším úraze má mírný handicap - na pravou zadní nožičku kulhá a hůře jí ovládá. To jí ale nebrání v tom, aby si vyskočila na postel, židli apod.. Leontýnka je klidná, milá a tichá kočička. Nesnáší pejsky, protože s nimi má asi velmi špatné zkušenosti. Ostatní kočičky jí nevadí, ale příliš kontaktní kočičky nemusí - plácne je mírně tlapkou, aby věděly, že je nechce. Ráda si hraje, ráda se mazlí.
Vhodná je spíše do bytu. Do domku jen tam, kde je to pro ni naprosto bezpečné. Je kastrovaná, očkovaná. 
Čeká na vás v Nebojsově depozitu u Ledče nad Sázavou. Pokud by se vám Leontýnka zalíbila, volejte na telefon 602 635 977 (Věra), nebo pište na email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .
Leontýnka je moc hodná a čeká. Dana
 

Lukášek

Lukášek je asi 2-3 letý kocourek. Lukášek je mazlivý, čistotný a hodný kocourek. Zpočátku je mírně nedůvěřivý, ale jakmile zjistí, že na něj mluvíte, je hned u vás a chce mazlit a hrát si. Lukášek nemá rád pejsky, ale ostatní kočičky mu nevadí. Je vhodný do bytu nebo domečku s bezpečným výběhem. Zatím je v bytových podmínkách, ale dříve byl venkovským kocourem. Je kastrovaný a očkovaný. Čeká na vás v Nebojsově depozitu u Ledče nad Sázavou. Pokud by se vám zalíbil, volejte na telefon 602 635 977 (Věra), nebo pište na email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

 

Fotka uživatele OS Podbrdsko.
Fotka uživatele OS Podbrdsko.
Fotka uživatele OS Podbrdsko.
 

Missy, 6 letá kočička, připravena k adopci

V pátek byla Missy na 2. očkování proti kočičím nemocem. Je tedy plně očkovaná a připravená k adopci. Missy ke mě přišla minulý týden, její původní majitelé ji přinesli přímo na veterinární kliniku Fénix. Zkusila jsem Missy vystavovat, zda by se jí někdo neujal. Missy byla hodně vystresovaná, takže po výstavě šla ke mě domů. Rychle si zvykla, během večera se najedla, postupně si začala prohlížet byt a nyní je již jakoby u nás byla odjakživa. Mazlí se, přede, chodí za námi a dokonce zvládla i další kočky a naší fenku. Missy je hodná, klidná, přítulná kočka. Dosud žila pouze v bytě, u starších manželů. proto si myslím, že by se hodila opět do klidné rodiny, tam, kde jsou lidé více doma, nejspíše opět do bytových podmínek. zřejmě by snesla i kočičí společnost, třeba jednu hodnou kočku v rodině. 

Pokud by vás Missy zaujala, napište na email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Dana

 

Sofie

 • Domácí depozitum: Eva Tobolková
 • kočka
 • rok narození:  2015
 • Kastrovaná, očkovaná, odčervená
 • do bytu

Charakteristika:

Sofie je krásná tříbarevná kočka, mírná, hodná a klidná. Její dětství a dospívání nebylo jednoduché, protože vyrůstala v domě, kam lidé pouze docházeli, ale nebydleli tam. Sociálnímu cítění a vztahu k lidem se Sofie učila jako odrostlejší kotě. Zpočátku jí to moc nešlo, ale Sofi je vyrovnaná a bystrá kočička a proto posléze pochopila, že lidé jsou hodní a neubližují. Sofi byla už jednou v domově, ale vrátila se nám. Mladí lidé na ni příliš pospíchali a citlivá a nesmělá Sofi to nezvládla. Začala se bát a tak nesplnila očekávání těchto lidí. Sofi se hodí do bytu, nikdy nechodila ven. Ráda by byla jedinou kočkou v domácnosti. Pokud na ni lidé nebudou spěchat a nechají ji, aby se sama po svém porozhlédla v novém prostředí, bude Sofi báječná kočka. Jen o tu trochu trpělivosti do začátků Sofi prosí. Sofi už hodně moc potřebuje svého člověka.


 

Artur

 

 • Domácí depozitum: Dana J.
  kocour

  rok narození: 2015
  Kastrovaný, očkovaný, odčervený
  do bytu

Charakteristika:

Artur - 11 měsíční

Mourovaný Artík pochází z jedné vesnice u Berouna. Zřejmě se jedná o kocourka narozeného venkovní kočičce. Artík je hodně společenský vůči ostatním kočkám a rád si s nimi hraje. A je přitom veselý a šťastný. Ve vztahu k člověku zatím trochu tápe, neví, jak se s člověkem sblížit. Bojí se lidského doteku. Je mladý, sotva odrostlé kotě, tak si myslím, že se všemu ještě naučí. Nabízím ho do klidné domácnosti, pouze do bytu a pouze tam, kde už jeden přátelský kocourek je. Artík je ideálním společníkem k druhé mazlivé kočce v domácnosti. Bude vyžadovat trpělivý přístup a hodné lidi, kterým nebude vadit, že zatím není kontaktní.

 

Telefon na mě: 737 486 474


 

 
Více článků...