Bydlení hledají

Lukášek

Lukášek je asi 2-3 letý kocourek. Lukášek je mazlivý, čistotný a hodný kocourek. Zpočátku je mírně nedůvěřivý, ale jakmile zjistí, že na něj mluvíte, je hned u vás a chce mazlit a hrát si. Lukášek nemá rád pejsky, ale ostatní kočičky mu nevadí. Je vhodný do bytu nebo domečku s bezpečným výběhem. Zatím je v bytových podmínkách, ale dříve byl venkovským kocourem. Je kastrovaný a očkovaný. Čeká na vás v Nebojsově depozitu u Ledče nad Sázavou. Pokud by se vám zalíbil, volejte na telefon 602 635 977 (Věra), nebo pište na email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

 

Fotka uživatele OS Podbrdsko.
Fotka uživatele OS Podbrdsko.
Fotka uživatele OS Podbrdsko.
 

Sofie

  • Domácí depozitum: Eva Tobolková
  • kočka
  • rok narození:  2015
  • Kastrovaná, očkovaná, odčervená
  • do bytu

Charakteristika:

Sofie je krásná tříbarevná kočka, mírná, hodná a klidná. Její dětství a dospívání nebylo jednoduché, protože vyrůstala v domě, kam lidé pouze docházeli, ale nebydleli tam. Sociálnímu cítění a vztahu k lidem se Sofie učila jako odrostlejší kotě. Zpočátku jí to moc nešlo, ale Sofi je vyrovnaná a bystrá kočička a proto posléze pochopila, že lidé jsou hodní a neubližují. Sofi byla už jednou v domově, ale vrátila se nám. Mladí lidé na ni příliš pospíchali a citlivá a nesmělá Sofi to nezvládla. Začala se bát a tak nesplnila očekávání těchto lidí. Sofi se hodí do bytu, nikdy nechodila ven. Ráda by byla jedinou kočkou v domácnosti. Pokud na ni lidé nebudou spěchat a nechají ji, aby se sama po svém porozhlédla v novém prostředí, bude Sofi báječná kočka. Jen o tu trochu trpělivosti do začátků Sofi prosí. Sofi už hodně moc potřebuje svého člověka.


 

Kotíska

Kotíska - kočka, stáří cca 1 rok, kastrovaná

Kotíska se nám na zahradě objevila jako odrostlejší kotě letos na jaře a strašně plakala. Takové hubené nic. Nyní je z ní krásná kočička, která je zvyklá na pobyt venku, který vyžaduje. Ráda loví myši a i bez člověka je plně samostatná. Nyní, jak se ochladilo, se přijde domů vyspat, ale jakmile chce ven, je třeba ji pustit, jinak je velmi nešťastná a pláče. Jinak je čistotná a kočičí WC používat umí. Má sametově hebký kožíšek a na zadních nožičkách, takové ponožky.

 
 
 

Bibinka

Bibinka je 1 roční kočička. Je hodně přítulná mazlivá. Je to jedno z koťat, které se narodilo loni na podzim v jednom pražském dvorku. Maminku se čtyřmi 1 denními koťaty jsme převáželi do depozita u Janičky. Dva sourozenci již běhají dávno v nových domovech. Kočička Pacička je mírně postižená, tak zůstává zatím v depozitu u Jany. Bibinka je hezká zdravá mourinka a na svůj domov čeká. Je plně očkovaná, již kastrovaná... Byla by vděčná za domov v domku se zahradou s možností procházek ven. Vzhledem k tomu, že je hodně mazlivá, tak by měla být kočkou "vnitřní", tzn. se spaním a mazlinkováním doma. Kočičího kamaráda či kamarádku by v novém domově uvítala. Je to přátelská a družná kočička. Je zvyklá i na hodné pejsky.


Pokud by se vám Bibinka zalíbila, volejte na telefon 602 855 435 (Jana) nebo pište na náš email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Dana

 

 
 

Ríša

Ríša - cca 3 letý kocour, kastrovaný

Ríša se u nás objevil letos v létě, kdy jej tu asi někdo "zapomněl". Je zvyklý být venku, domů se zatím bojí. Zvyklý na kolektiv koček, ale občas je tak pro formu prožene. Ze začátku je nedůvěřivý, ale pokud člověk chvíli vydrží a bude mu dávat pravidelně papat, je to mazel. Má krátkou, ale hebkou srst. Ideální tedy k domečku v režimu ven a možná někdy časem zajde i domů. Zvyklý na na venkovní boudičku na spaní někde v závětří.

 
 
 
Více článků...