Kocourek Mourek nás zdraví ze svého domova

10 letý kocourek Mourek zdraví ze svého domova:

Kocourek Mourek žil šťastně se svou majitelkou řadu let. Paní ode odcházela do domova důchodců, kam Mourek nemohl jít s ní. Její syn, který bydlí na Dobříši, si kocourka Mourka nechtěl ponechat. Zavolal mi, zda by ho nemohl dát do útulku. Tak jsem Mourka začátkem dubna převzala do péče. A Mourek měl velké štěstí, za pár dní si pro něho přijeli báječní lidé až ze Šumperka. Vzhledem k tomu, že Mourkovi je už 10 let, to byl zázrak v podobě soucitných lidí, protože o staré kočky není žádný zájem.

Paní majitelka mi napsala, jak se Mourek má:

"Dobrý den,

Mourek si zvykl velmi rychle, chvíli se bál pejska, ale potom zjistil, že pes se bojí víc než on a od té doby si ho srovnává podle svého :o).

Je to neskutečný mazel, jakmile přijdeme domů, už čeká na sedačce a chce drbat a mazlit. Na svůj věk je opravdu aktivní, moc rád si hraje s balonky a ještě raději se s námi pere a kouše. Je to opravdu zlatíčko.

Jsme moc rádi, že jsme si pro něj jeli tu dálku. Opravdu je to úžasný kocour."

Mám velkou radost a děkuji paní majitelce za Mourka. Mourek vyhrál nad svým smutným osudem a žije šťastně dál svůj život. Kéž by takových šťastných konců bylo více! Dana

 
Fotka uživatele OS Podbrdsko.