Bílo-rezavý kocourek Vojta je od včerejšího večera v naší péči

Minulé pondělí 6. června jsem napsala na facebooku článeček, že kocourek Vojta, nalezený v Nových Butovicích, našel domov. A dnes, po pouhém týdnu, je vše zase jinak.

Před týdnem jsem napsala toto:

"Kocourek Vojta nalezený v Nových Butovicích našel včera nový domov. 
Paní Marie, která ho našla, si jej vzala domů, ale její vlastní kocourek Bíva o novém přírůstku do rodiny nechtěl ani slyšet. Byl zoufale nešťastný a s novým kocourkem se i popral. Paní tedy podala inzerát a včera se na kocourka Vojtu přišla podívat paní, které se zalíbil. Tak si ho hned odnesla domů. 
Děkuji za kocourka Vojtu paní Marii, která ho našla a přinesla domů a děkuji i paní, která si kocourka Vojtu adoptovala. Miluji šťastné konce."

Situace dnes:

Paní Marie s manželem sice kocourka Vojtu minulou neděli předala do péče paní, ale prý to u paní nebylo dobré. Kocourek Vojta u paní nechtěl jíst, prý byl i nečistotný. Tak ho paní Marie v adopci u paní nenechala a s manželem ho opět přivezli domů. V pátek mi paní Marie psala, že si kocourka Vojtu ponechá, že je zlatíčko a že už ho nikomu nedá. Ale nakonec si ho nenechala, kocourek Vojta prý napadal jejího kocoura Bívu. Manžel paní Marie mi včera v poledne telefonoval, že pokud si kocourka Vojtu nepřevezmu do neděle večer do péče, že ho na sídlišti v Nových Butovicích vypustí. 
Na toto není odpověď, kocourka Vojtu jsem večer převzala do péče. 
Nyní čeká kocourek Vojta na kastraci, bude očkován a poté nabízen k adopci. Kocourek Vojta je opravdu zlatíčko, mazlivý a hodný. Je mladinký, asi 1 roční. Tak vám jej již nyní představuji, pokud by se vám zalíbil, můžete si ho zamluvit na telefonu 737 486 474 nebo napsat na email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Dana