Daník se včera vrátil z adopce

Daník, 1 roční supermazel, našel domov v sobotu odpoledne na umísťovací výstavě v kavárně The Spot. V neděli dopoledne mi ho nový majitel vrátil. Důvodem bylo, že fenka majitelů na Daníka štěkala. Majitelé zavřeli Daníka v jiném pokoji, ale Daník mňoukal a chtěl za nimi. Vím, že čas, který oběma zvířatům noví páníčci poskytli, byl příliš krátký. Ale nemohu nikoho nutit, aby si nového kocourka nechal, když nechce. 
Milí přátelé, Daník je
 tedy volný. Fotky (kromě dvou posledních, které jsou ze včerejší výstavy) jsou nafocené před chvilkou. Daník byl ke mě vrácený před třemi 3 hodinami a na to, že to tu vidí poprvé, se zabydlel s naprostou samozřejmostí a rychle. Seznámení s naší fenkou Estou bylo naprosto v pohodě. S ostatními kočkami také.
Takže: Daník, velký mazel, pohodář, kamarád k druhým kočkám i pejskům, k dětem, k lidem, hledá znovu nový domov. 
Pokud by se vám zalíbil, volejte na telefon 737 486 474 nebo pište na email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Daník je kocourek od Chlupáčů v nouzi, bude se stěhovat zpět do Lounína, ale zatím jej mám na Vinohradech v Praze. Dana .
 
 
Update 2.3.: Daník je zase umístený
Fotka uživatele OS Podbrdsko.
Fotka uživatele OS Podbrdsko.