Umisťovací výstava

V neděli 19. 2. se v prostorách bývalé Chirany (Mezi Vodami 1560, Praha 4-Modřany) uskuteční Umisťovací výstava opuštěných koček z útulků. Výstava proběhne v režii o. s. Šanta kočičí.  Děkujeme tímto Šantě za pozvání  a zde jsou bližší informace. Přijdte se potěšit s kočičími kožíšky a udělat dobrý skutek. 

Kdo se zúčastní?

K vidění a odvezení bude 80 kočičáků z útulků z Prahy a okolí a také zvířátka ze soukromých depozit:

ANIMAL S O. S.
Opuštěná a léčebná zvířata, o. p. s.
O. s. Devět životů
O. s. Chlupáči v nouzi
O. s. Kočky České Budějovice
O. s. Podbrdsko
O. s. Srdcem pro kočky
O. s. Šanta kočičí
PSOZ (Pražský spolek ochránců zvířat)
Sdružení na ochranu zvířat FELCA
Sdružení na ochranu zvířat v krajní nouzi 

Vstupné je 25 Kč a výtěžek bude použit na krmení, stelivo a veterinární péči kočiček, které se výstavy zúčastnit nemohou, popřípadě si svého člověka na výstavě neadoptují. Volíme formu finančního příspěvku, ale uvítáme i materiální dary – krmivo, stelivo, pelíšky, škrabadla, hračky atp.

Cílem výstavy je umístit co nejvíce kočičích bezdomovců do nových rodin a zvýšit povědomí o problematice opuštěných zvířat, kastračním programu a funkci soukromých útulků a depozit.

Chcete pomoci s přípravou výstavy?

Oceníme dobrovolníky, kteří by chtěli pomoci stavět chystat výstavu v sobotu 18. 2., či ji likvidovat 19. 2. po akci, využijeme pomoc manuálně zručných i ostatních. Pomůže nám také pomoc s financováním nákladů a propagací v médiích a jinde.

Finanční příspěvky můžete posílat na účet Šanty kočičí ČSOB 209977082 / 0300, do zprávy pro příjemce prosím uveďte výstava. Příspěvek si podle zákona o daru můžete odečíst z daní, rádi vám vystavíme potvrzení.

Dejte nám prosím vědět:

email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript (do předmětu prosím napište výstava),
telefon: 731 149 657
Facebook: o.s. Šanta Kočičí