Už bydlí

Soňa

Kočička Soňa: připravena k adopci

Tříbarevná 2 letá kočička Soňa je mazlivá a přítulná. Něžná. Chodí si pro pohlazení a potřebuje ujištění, že je milovaná. Je hravá a milá.
Kolektiv dalších kočiček jí nevadí, zpočátku je ale opatrná a neprosazuje se. Pokud jí nová rodina bude zahrnovat pozorností, může být Soňa adoptována i jako kočičí jedináček. Potřebuje sociální kontakt, jinak je jí smutno. Dlouhé hodiny samotná v bytě, to by pro Soňu nebylo vhodné, trápila by se.
Pochází z vesnice u Dobříše. Její pán jí umřel, zůstala sama.
Soňa pojede v sobotu 22. dubna na umísťovací výstavu pořádanou na veterinární klinice Fénix, Praha 3, Velehradská 19. Pokud by se vám Soňa zalíbila, můžete si o ni napsat na email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , nebo zatelefonovat na telefon 737 486 474. Dana

 

Constantin

 

5 měsíční černý kocourek Konstantin hledá domov

 

Konstantin nebo Conny k nám přišel z jedné vesnice u Berouna. Jeho bráška Dart už domov našel. Konstantin ještě ne, je přítulný a hodný, vychovaný v bytových podmínkách. Je hravý, rád kamarádí s druhými kočičkami v depozitu. V novém domově by uvítal kočičího kamaráda. Konstantin je vynalézavý a rád šplhá. Ale jinak není žádný raubíř, je spíše mírný a submisivní.

 

Je zvyklý na psa.

 

 

 

Daník

Daník je pohodový, velmi přítulný a hodný 1 roční kocourek. Je  vhodný do bytu na mazlení. Byl vychován v bytových podmínkách. Je hravý a veselý, proto jej nabízíme jako kamaráda k druhé kočičce či kocourkovi v domácnosti. Daník je zvyklý i na děti, proto se hodí i do větší rodiny s dětmi. Je zvyklý i na hodnou fenku. Daník je vhodný i ke starším lidem, kteří jsou již doma a mají jednoho mazlivého kocourka či kočičku. Daník je společník a kamarád.   
Fotka uživatele OS Podbrdsko.
 

Zrzoun

 lidi měl rád. Ale to nestačilo, nechali ho venku, na dešti, ať si pomůže, jak umí. V poslední době už nemohl, neuměl si pomoct. Umřel by tam. Dozvěděly jsme se to a kocoura přijaly do péče. Zrzoun byl už při příjmu k nám strašlivě vyhublý, zuby měl v katastrofálním stavu, kožich zanedbaný, plný blech. Byl hodně začervený a po odčervení se totálně složil. Musel být léčen infuzní terapií. Ale Zrzoun se nedal, jeho unavený mozek zaznamenal TEPLO a JÍDLO. Dvě podstatné věci, které roky neměl. A ruce, které hladily. A hlas, který konejšil. A Zrzoun napnul své poslední síly k tomu, aby žil. Taková škoda by byla, kdyby zrovna nyní umřel - v teple a u misky s jídlem... A tak neumřel. Začal se uzdravovat. Byl vykastrován (jaká úleva!), byly mu odstraněny shnilé zuby, až na jeden poslední zub (jaká slast, jíst zase bez bolesti!). Byl očkován a o vykrmování se Zrzoun stará pilně sám. Miluje maso, nevadí mu, že nemá zuby, poradí si s masem hravě. A mazlení? Toho se Zrzoun nemůže nabažit. Chce dohnat ztracené roky. A tak se na vás, milí přátelé, Zrzoun obrací s otázkou: nepotřebujete mít doma staršího, asi 6 letého, kocoura, který už ví, o čem život byl a o čem život je a hlavně - o čem ještě život bude. Bude o věrném kocourovi, který si váží toho, čeho se mu dostalo, péče a lásky člověka, teplého domova a plné misky s jídlem. Za to blaho nepřestane do konce svých dní děkovat láskou k nám lidem a vděčným předením. Bude na vás čekat doma a bude štěstím bez sebe, že jste přišli domů a jste zase S NÍM.
Pokud by vás Zrzoun oslovil, napište nám na náš email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , nebo volejte na telefon 607 978 053 (Růženka). 
Zrzoun se hodí všude tam, kde ho lidi budou mít rádi a budou ho krmit, je jedno či do bytu, či do domku, jen když bude v teple s člověkem a jídlem. Dana
Fotka uživatele OS Podbrdsko.
 

Damián, 2 roky

černo-bílý kocourek Damián byl nalezen i se svou maminkou Filipkou na Kavčích Horách v Praze. Damián je přítulný, kamarádský a hodný kocourek. 

Damián by chtěl bydlet v domě se zahradou s možností procházek venku na zahradě. Jen je podmínkou, aby byl první dobu pouze uvnitř domu se svými lidmi, aby si na ně a na nové prostředí zvykl a venku na zahradě se neztratil.
Damián je kastrovaný a plně očkovaný. 
Damián nyní bydlí v depozitu u Růženky, pokud by vás zaujal, volejte na telefon 607 978 053 nebo nám pište na email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .  Dana

Fotka uživatele OS Podbrdsko.
 
Více článků...