Šmudlinka hledá domov

Černo-bílá kočička Šmudlinka je kočička po zemřelé paní. Příbuzní o kočičku neměli zájem. Proto jsme ji přijaly do péče. Šmudlinka je moc mazlivá a přítulná kočička, nyní bydlí v depozitu u Gaby. Je to kočička "klínová", pohodová, ráda spí v posteli, odpočívá na gauči, asistuje v kuchyni, ráda se dívá na televizi, ráda se mazlí.

Vnučka paní majitelky nám o ní napsala toto:

"Kočka slyší na jméno Šmejd patřila babičce, která nedávno zemřela. Kočku měla babička už od koťátka, je vykastrovaná a očkovaná. Šmejd je zdravá, dost plachá kočka. S babičkou byla zvyklá trávit od jara do podzimu na chatě, kde běhala venku (viz přiložené foto ze zahrady), na zimu byla zvyklá bydlet s babičkou v bytě, umí na kočičí záchod, je čistotná. Je velice mazlivá. S babičkou spávala i v posteli a babička nikdy nedala dopustit na její hřejivé hojivé teplo, které jí léčilo záda. Prý kočka vždycky sama vycítila, kde to babičku nejvíc bolí a tam si lehla."

Kočičku jsme samozřejmě přejmenovaly na Šmudlinku. Kočička je středního věku, hodila by se do klidnější domácnosti do bytu či domku se zahradou se spaním a pobytem doma. Je zdravá, plně očkovaná a vyhlíží svou novou životní příležitost s hodnou paní, či hodnou rodinou, která by ji měla zase ráda. 
Pokud by se vám Šmudlinka zalíbila, volejte na telefon 731 568 622 (Gaby), nebo pište na náš email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .
Šmudlinka na vás bude také čekat na ADVENTNÍ UMÍSŤOVACÍ VÝSTAVĚ KOČEK V KAVÁRNĚ U CHLUPATÝHO DUCHA v sobotu 3. prosince. Dana

Fotka uživatele OS Podbrdsko.
Fotka uživatele OS Podbrdsko.