Ritchie a Conchita

Ritchie a Conchita hledají nový domov

 

3 letý Ritchie a 4 letá Conchita našli nový domov společně u hodné paní. To bylo asi před 2,5 lety. Paní onemocněla, ale stále si kočičky ponechávala. Její zdravotní stav se ale zhoršil natolik, že již s nimi nemohla být doma. Paní je nyní vážně nemocná a kočiček se musela natrvalo vzdát. Ritchie a Conchita se přestěhovali do depozita u Gaby.

Kočičky tedy hledají domov znovu. Mohou jít do nového domova společně, protože jsou moc fajn team. Víme ale, že možnost společného domova je malá, a proto je nabízíme i každého zvlášť.

 

Jací jsou povahově? Moc hodní.

Mourek Ritchie je mazlivý a přítulný. Nejraději spí u Gaby u hlavy a rozdělí se s ní o polštář. Je hravý a dobře vychází s kočkami v depozitu. Jako malý prodělal virózu a zůstal mu po ní malý hendikep, nosí hlavičku trošku nakřivo. Ritchie ale o tomto hendikepu ani neví, vůbec v ničem jej neomezuje. Vhodný ale jen do bytu.

 

Černá Conchita je hodně hravá, podnikavá kočička. Je, stejně jako Ritchie, mazlivá, hodná a milá. Má krásnou lesklou černou srst. Je na ní vidět, že se měla dobře a že ji paní měla moc ráda.

Tak snad se na tyto dvě kočičky usměje zase štěstí a někdo hodný si je adoptuje. Jsou obě bezproblémové, pohodové a touží zase po milující náruči u hodného člověka.

 

Pokud by se vám Ritchie či Conchita zalíbili, volejte přímo Gaby (tel. 731 568 622), nebo pište na náš email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .